BEYAZ EŞYA TAMİRİ

04.06.2020
1.178

Evlerinizde, ofislerinizde ve iş yerlerinizde bulunan, hali hazırda kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarınız zaman zaman arızalanabilir ve onarım gerektiren durumlar olabilir. Bunlar için bizde sizlere düşük bütçe ile garantili bir teknik servis hizmeti sunmaktayız. Tüketiciler bazı arızalar ile karşılaştıklarında ilk yaptıkları şey öncelik olarak internet üzerinde arızayı araştırmak ve kendilerince bir çözüm yolları aramaktır. Fakat araştırmayı araştırmak ne kadar doğru olsa da bazen çözümü kendileri üretmesi mevcut durumun daha da kötü bir hâl almasına yol açmaktadır. Bu yüzden işi gerçekten ustasına bırakmak demeci devreye girmektedir.

Çözümü kendilerinin aramasının başlıca nedeni çoğunlukla bütçe kaynaklıdır fakat tamir onarım yapalım derken işlerin daha da kötüye gitmesi arızanın farklı yerlere ilerlemesine haliyle de onarım ücretinin artmasına sebep olmaktadır. CANTEK, sizler için en sağlam onarımı düşük bütçe ve garanti ile hizmetinize sunmaktadır.

Onarımını Yaptığımız Başlıca Beyaz Eşyalar Nelerdir?
 • Buzdolaplarınız ile ilgili su damlatıyor, üst soğutuyor alt soğutmuyor, motordan ses geliyor fakat dolap soğutmuyor vb. gibi baş gösteren hemen hemen her sorunda CANTEK servis tüm onarımları yapabilmektedir.
 • Çamaşır makinelerinizin başlıca sorunlarından olan makinem şartel attırıyor, iyi yıkama yapmıyor, rezidans değişimi, makinem sıkmada çok ses çıkarıyor vb. gibi durumlarda servisimiz siz en ekonomik ve kalıcı çözümü sunmaktadır.
 • Bulaşık makineleriniz ile ilgili hemen hemen tüm sorunlarla servis olarak tüm personelimiz sizlere kalıcı ve sonuç odaklı çözümler sunmaktadır.

Beyaz eşyalarınızın tamir ve onarımlarını işini bilen ehil ustalara teslim ediniz. Aksi halde eşyalarınız kullanılamayacak duruma gelebilir ve yenisini almak zorunda kalabilirsiniz. Servisimiz sizler için adresinize gelerek arıza tespiti yapmakta ve onarımı için sizlere tüm seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca beyaz eşyanızın masrafa değip değmeyeceğinin bilgisini de size aktararak kullandığınız eşyayı gerçekten tanımanıza fırsat vermektedir.

Ürün Sipariş Formu

  Whatsapp
  CANTEK Müşteri Temsilcisi
  CANTEK Müşteri Temsilcisi
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  CantekServis © 2021 Tüm Haklar Saklıdır. Geliştirici: Yazılım Partneri