MAKİNELİ PETEK TEMİZLİĞİ

04.06.2020
1.116

Evlerinizde bulunan kalorifer petekleriniz zaman zaman yeterince ısıtmadığını düşünebilirsiniz. Veya genel anlamda evinizin yeterince ısınmadığını da düşünebilirsiniz. Bunun yalıtım, kapı pencere durumu, kombi kullanım durumu, kalorifer peteği vs. gibi elbette bir çok sebebi vardır. Fakat bina yalıtımınızın yeterince sağlam ve benzeri diğer durumlardan eminseniz geriye kombi ve kalorifer petekleri ile ilgili durumlar etkiliyor olabilir. Bizleri adresinize çağırarak durum raporu çıkarttırabilir ve bakım onarım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Peteklerden kaynaklı ısınma sorunları genelde uzun süre petek bakımı yapılmayan, eski veya yıpranmış peteklerden dolayıdır. Biz sizler için evlerinize gelerek bölgesel olarak petek ısı analizi yaptıktan sonra sizlere gerekli bilgileri aktarıyoruz. Sizden alacağımız talimatlar doğrultusunda peteklerinize profesyonel ekipmanlarımız ile sağlıklı bir şekilde bakım işlemleri uyguluyoruz.

Petek Bakım İşlemi Ne Kadar Sürer?

Petek bakım işlemleri genelde ortalama 60dk ile 120dk arası sürmektedir. Bu zorlu günlerde pandemi sürecinin de bizlere kattığı korunma yöntemlerini kullanarak son derece titiz ve itina ile makineli petek temizliği işlemlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Kesinlikle sizlere ve komşularınıza rahatsızlık verecek bir durum söz konusu olmadan en kısa ve en sağlıklı bir şekilde işlemleri hallediyoruz. Ayrıca CANTEK farkını işlem ücretinin ekonomik olması ile de taçlandırıyoruz.

Petek Temizliğinin Faydası Gerçekten Olur mu?

Elbette petek temizliği oldukça faydalıdır. Bir çok tüketici evlerinde bulunan ısının aslında ne kadar daha fazla olabileceğinin farkında bile değil. Özellikle kiracı tüketicilerimiz kiralık olarak tuttukları evleri çoğu zaman olduğu gibi kullanıma açıyorlar. Oysaki en çok bakımsız kalan peteklerin olduğu daireler onlar olabilir. Düşük maliyet ile ısınızın %30, %40 bazı durumlarda yarı yarıya artacağını biliyor muydunuz?

CANTEK Kombi, Klima, Beyaz Eşya Tamiri
Ürün Sipariş Formu

  Whatsapp
  CANTEK Müşteri Temsilcisi
  CANTEK Müşteri Temsilcisi
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  CantekServis © 2021 Tüm Haklar Saklıdır. Geliştirici: Yazılım Partneri