HAVALANDIRMA MONTAJ KURULUM

04.06.2020
1.114

Kapalı alanların kirli havasını daha temiz yapılması amacı ile çeşitli yöntemler kullanarak dışarıdaki temiz havayı iç ortama aktarılması ve iç ortamdaki kirli havayı dış ortama aktarılarak hava sirkülasyonu oluşturma işlemidir. Kapalı alanları istenmeyen kötü havayı dış ortama atmak ve temiz havayı iç ortama aktarılması için iyi bir havalandırma sistemi kurmaktan geçmektedir.

Çalışma alanları, işyerleri, hastaneler, okul, alışveriş merkezleri vb. gibi kapalı ortamların havalandırılması kesinlikle şarttır. Ancak havalandırma; tehlikeli gazlara, tozlara, buhar ve dumanlara karşı çok sınırlı bir koruma sağlar. Etkili bir havalandırma sistemi, kapalı ortamda bulunanlar için kimyasal maddeye bulaşmamış, temiz bir nefes alma ortamını sağlar.

Her türlü kapalı ortamların havalandırma sistemleri alanında tecrübe sahibi “Cantek Servis” olarak hizmet veren firmamız, ihtiyaç ve beklentileriniz için bulunduğunuz ortamın ilk olarak keşif işlemi ile işe baslar, ardından projelendirme işlemi yapılır, siz değerli müşterilerimize proje onayı ve fiyat teklifi sunulur, onayınızdan sonra imalat aşamasına geçilir, imalatı biten parçaların uzman montaj ekibimiz tarafından montajı yapılır ve gerekli testler yapıldıktan sonra havalandırma sistemi devreye alınarak bulunduğunuz kapalı alanı temiz hava ile buluşturur.

Ürün Sipariş Formu

  Whatsapp
  CANTEK Müşteri Temsilcisi
  CANTEK Müşteri Temsilcisi
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  CantekServis © 2021 Tüm Haklar Saklıdır. Geliştirici: Yazılım Partneri