Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
CANTEK Kimdir? Ne İş Yapar?

Firmamız uzun yıllardır bakım onarım sektöründe kendi alanında uzman bir şekilde bir çok müşteriye hizmet vermiştir ve hâlâ vermektedir. Başlıca Hizmetlerimiz; kombi, klima, beyaz eşya tamir bakım onarım ve makineli petek bakımı olmakla beraber “Tesisat-Proje, Havalandırma Montaj ve Kurulum, Kazan Dairesi Bakım – Onarımı, Soğuk Havası Kurulum – Onarım, Sütlük Depoları Bakım – Onarım ve Hidrofor Bakım – Onarım” gibi hizmetleri de sizler için profesyonel bir şekilde sağlıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Almak istediğiniz hizmet ile ilgili detaylı bilgi almak için önceden bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz. Sonrasında ise almak istediğiniz hizmet ile ilgili sizlerin ve aynı zamanda bizlerin müsait olduğu ortak bir gün ve saat için randevu oluşturarak hizmet başlangıcı yapmış olursunuz. Sonrasında personelimiz belirttiğiniz gün ve saat te adresinize gelmek için yola çıkar gelmeden 10 dakika öncesinde müsaitlik durumunuzu tekrar sorgulamak için ararız ve servis için adresinize gelir bakım veya onarım işlemlerini gerçekleştiririz. Servisimizden memnun kalmanız için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Sizde alacağınız hizmetlerde bizi tercih etmek isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp
CANTEK Müşteri Temsilcisi
CANTEK Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
CantekServis © 2021 Tüm Haklar Saklıdır. Geliştirici: Yazılım Partneri